Owner:FULTON JAMES W II & KIMBERLY D |<<<Parcel 18632 of 0>>>| Parcel:04-080015.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
246FULTON DITCH SCIOTO RIVER MA A.0000323.26.00373.36.00.00
261BONTRAGER DITCH #1019 - SCIO A.000027.00.0031.19.00.00
346GANDER RUN-SCIOTO RIVER A.00006.75.008.17.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000041.58.0048.03.00.00
TOTAL:398.59
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 4,391.400.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 5,970.700.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 1,888.040.000.000.000.00
Subtotal 4,082.660.000.000.000.00
Non-Business Credit 306.260.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 3,776.400.000.000.000.00
Notes:
FULTON JAMES W II & KIMBERLY D / 04-080015.0000