| Owner: | MAST LEVI | |< | << | Parcel 18333 of 0 | >> | >| | Parcel: | 37-070034.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| MAST LEVI | PT SW 1/4 SE 1/4 8 4.28A | MAST LEVI | Land | 28710 | |
| Building | 158740 | ||||
| 1693 CR 150 | 1693 CR 150 | Total | 187450 | ||
| HARROD , OH 45850 | HARROD , OH 45850 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $1,222.21 | $1,222.21 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|