| Owner: | STALEY CAITLIN | |< | << | Parcel 17346 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-510005.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| STALEY CAITLIN | H J MILLERS 5 | STALEY CAITLIN | Land | 9630 | |
| Building | 57200 | ||||
| 435 E FRANKLIN ST | 435 E FRANKLIN ST | Total | 66830 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $505.35 | $505.35 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|