| Owner: | TURNER SHANE D | |< | << | Parcel 12225 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-490009.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| TURNER SHANE D | BRUMMS 9 | TURNER SHANE D | Land | 7910 | |
| Building | 115140 | ||||
| 89 BROADWAY ST | 618 HIGH ST | Total | 123050 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $911.64 | $911.64 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|