| Owner: | HICKS SUSAN K ETAL | |< | << | Parcel 18611 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-390033.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| HICKS SUSAN K ETAL | PT N 1/2 NW 1/4 33 | HICKS ROSE M & SUSAN K & RUTH A SNYDER | Land | 9170 | |
| Building | 84060 | ||||
| 649 N DETROIT ST | 649 N DETROIT ST | Total | 93230 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $690.60 | $690.60 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|