| Owner: | LOWE MARK | |< | << | Parcel 17360 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-110018.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| LOWE MARK | WYKOFFS PT OL 12 | LOWE MARK D | Land | 5910 | |
| Building | 65370 | ||||
| 841 W FRANKLIN ST | 11067 SR 67 | Total | 71280 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 38 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $539.05 | $539.05 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|