| Owner: | HATCH DENNIS C | |< | << | Parcel 18384 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-170018.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| HATCH DENNIS C | JOHNSONS E 18 | HATCH DENNIS | Land | 7800 | |
| Building | 6060 | ||||
| 323 E HIGHLAND ST | 325 E HIGHLAND | Total | 13860 | ||
| ADA , OH 45810 | ADA , OH 45810 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 599 | - - | $.00 | $94.75 | $94.75 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|