| Owner: | KLINGLER RONALD D & ANITA J | |< | << | Parcel 19161 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-160083.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| KLINGLER RONALD D & ANITA J | EDWARDS 11 | KLINGLER RONALD D | Land | 6340 | |
| Building | 1030 | ||||
| 444 N SIMON ST | 501 N SIMON ST | Total | 7370 | ||
| ADA , OH 45810 | ADA , OH 45810 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 599 | - - | $.00 | $.58 | $.58 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|