| Owner: | PFEIFFER RUTH ELIZABETH & KIMBERLY | |< | << | Parcel 16819 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-160004.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PFEIFFER RUTH ELIZABETH & KIMBERLY M BROEKEMEIER | ADA LANDS PT VAC ALLEY 22 | BUCHANAN JON & ANGELA VAN ATTA | Land | 13370 | |
| Building | 169970 | ||||
| 538 N MAIN ST | 4230 ELIDA RD | Total | 183340 | ||
| ADA , OH 45810 | LIMA , OH 45807 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $1,250.43 | $1,250.43 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|