| Owner: | DONNELLY ELLEN K | |< | << | Parcel 18956 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-150027.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| DONNELLY ELLEN K | AHLEFELDS 1ST 25-26 | DONNELLY ELLEN K | Land | 11710 | |
| PO BOX 432 | Building | 85060 | |||
| 700 N JOHNSON ST | Total | 96770 | |||
| ADA , OH 45810 | CONOVER , OH 45317 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $674.30 | $674.30 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|