| Owner: | WILCOX HUNTER D | |< | << | Parcel 17247 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-130056.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WILCOX HUNTER D | A-A 12 | WILCOX HUNTER D | Land | 6510 | |
| Building | 102260 | ||||
| 219 W NORTH ST | 6850 MILLER RD | Total | 108770 | ||
| ADA , OH 45810 | BRECKSVILLE , OH 44141 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $757.93 | $757.93 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|