| Owner: | MYERS JONATHAN T | |< | << | Parcel 19190 of 0 | >> | >| | Parcel: | 23-100024.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| MYERS JONATHAN T | BLK 4 INC 1-8 | MYERS JONATHAN T | Land | 17710 | |
| Building | 11430 | ||||
| 200 N GORMLEY ST | 13051 CR 301 | Total | 29140 | ||
| FOREST , OH 45843 | LAKEVIEW , OH 43331 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 480 | - - | $.00 | $.00 | $.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|