| Owner: | PHEASANT RUN LLC LE W DOUG | |< | << | Parcel 17278 of 0 | >> | >| | Parcel: | 07-250032.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PHEASANT RUN LLC LE W DOUGLAS & DEBORAH A ROBE | PT NE4 SE4 S7 10.65A | BEAMAN BRYLY L & MATTHEW J LANUTO | Land | 40000 | |
| Building | 223970 | ||||
| 10751 TR 135 | 10751 TR 135 | Total | 263970 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 512 | - - | $.00 | $1,925.36 | $1,925.36 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|