| Owner: | M L KIRKLEASE INC | |< | << | Parcel 19165 of 0 | >> | >| | Parcel: | 07-150015.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| M L KIRKLEASE INC | PT NW 1/4 S15 1.60A | M L KIRKLEASE INC | Land | 18000 | |
| PO BOX 165 | Building | 112540 | |||
| 9063 SR 309 | Total | 130540 | |||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 173 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $973.33 | $973.33 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|