| Owner: | RISNER JAMIE J | |< | << | Parcel 17866 of 0 | >> | >| | Parcel: | 06-110013.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| RISNER JAMIE J | WHITES 13 | RISNER JAMIE J | Land | 5460 | |
| Building | 55660 | ||||
| 218 WHITE ST | 218 WHITE ST | Total | 61120 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $462.14 | $462.14 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|