| Owner: | WOLF CREEK CEMETERY | |< | << | Parcel 17901 of 0 | >> | >| | Parcel: | 05-140029.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WOLF CREEK CEMETERY | 10171 4.00A | BUCK TOWNSHIP TRUSTEES DEANNA GIBSON | Land | 20000 | |
| Building | 2890 | ||||
| SR 31 | 15248 SR 292 | Total | 22890 | ||
| , | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 690 | - - | $.00 | $.00 | $.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|