| Owner: | YANKEE MICHAEL | |< | << | Parcel 17171 of 0 | >> | >| | Parcel: | 01-130032.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| YANKEE MICHAEL | W PT S2 SE4 S19 2.00A | SMITH CHARLES H JR & CRYSTAL STEVENS | Land | 20000 | |
| Building | 132060 | ||||
| 3851 US 68 | 3851 US 68 | Total | 152060 | ||
| DUNKIRK , OH 45836 | DUNKIRK , OH 45836 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $890.03 | $890.03 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|