Owner:MILLER RANDAL E & DAWN |<<<Parcel 19743 of 0>>>| Account:37-0828

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value8,790Owner occupied
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value3,080Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate57.20R/E Homestead Value
Reduction Value.3003060R/E parcel370600330000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 1,658.810.000.000.000.00
Dec Interest 44.290.000.000.000.00
Gross Real Estate 176.180.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 52.900.000.000.000.00
Subtotal 123.280.000.000.000.00
Non-Business Credit 10.420.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 112.860.000.000.000.00
Notes:
MILLER RANDAL E & DAWN / 37-0828