Owner:DELONG GERI |<<<Parcel 19758 of 0>>>| Account:26-0041

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value400Owner occupiedY
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value140Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate66.60R/E Homestead Value0
Reduction Value.3096570R/E parcel260700430000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 9.320.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 2.880.000.000.000.00
Subtotal 6.440.000.000.000.00
Non-Business Credit 0.500.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.120.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 5.820.000.000.000.00
Notes:
DELONG GERI / 26-0041