| Owner: | BRYANT RODNEY & TAMMY | |< | << | Parcel 19577 of 0 | >> | >| | Parcel: | 33-393001.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| BRYANT RODNEY & TAMMY | FAIRWAY VIEW 1 | BRYANT RODNEY & TAMMY | Land | 34340 | |
| Building | 173200 | ||||
| 12091 PAMELA DR | 12091 PAMELA DR | Total | 207540 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $1,508.40 | $1,508.40 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|