| Owner: | PAVLOVIC ERIC | |< | << | Parcel 19643 of 0 | >> | >| | Parcel: | 08-140025.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PAVLOVIC ERIC | MID PT NW4 PT E2 NW4 | PAVLOVIC ERIC | Land | 25000 | |
| PT W2 NE4 S14 3.00A | Building | 240290 | |||
| 10496 TR 90 | 635 N WAYNE ST | Total | 265290 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $.00 | $.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|