| Owner: | BELL AUSTIN D | |< | << | Parcel 18625 of 0 | >> | >| | Parcel: | 06-100064.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| BELL AUSTIN D | LETSONS 2ND 58 | BELL AUSTIN D | Land | 8460 | |
| Building | 91430 | ||||
| 621 & 621 1/2 S MAIN ST | 621 & 621 1/2 S MAIN ST | Total | 99890 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 40 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 520 | - - | $.00 | $773.32 | $773.32 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|